Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Ghivece de hârtie 4,5 x 5 x 4,5, set de 5 buc.
26,36 lei
5,27 RON/buc.
Ghivece de hârtie 6 x 6 x 6, set de 5 buc.
19,98 lei 17,25 lei
3,45 RON/buc.
Suport pentru plante - grilaj (150cm x 60cm) 3 bucăți
119,47 lei
39,82 RON/buc.
Suport pentru plante - grilaj (150cm x 75cm) 2 bucăți
105,19 lei
52,59 RON/buc.
Suport pentru plante - grilaj (150cm x 45cm) 3 bucăți
98,69 lei
32,90 RON/buc.
Suport pentru plante - grilaj de grădină îngustat 150 x 75cm
54,01 lei
54,01 RON/buc.
Suport pentru plante – grilaj de grădină 150 x 60cm
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Suport pentru plante - grilaj de grădină 150 x 45cm
34,01 lei
34,01 RON/buc.
Vermiculit pentru plante de ghiveci și grădinărit, 2 L
15,18 lei
7,59 RON/l
Perlit pentru plante de ghiveci și grădinărit, 2L
10,39 lei
5,20 RON/l
Argilă expandată pentru plante de ghiveci, grădinărit și păduri în sticlă 10–20 mm, 4L
18,95 lei
3,79 RON/l
Argilă expandată pentru plante de ghiveci, grădinărit și păduri în sticlă, 4-10 mm, 2L
12,58 lei
12,58 RON/buc.
Argilă expandată pentru plante în ghivece, grădinărit și păduri în sticlă, 4-10 mm, 1L
9,60 lei
9,60 RON/l
Sistem automat de udare pentru plante în ghiveci
142,84 lei
142,84 RON/buc.
Ghivece de hârtie 4,5x5x4,5 cm, 30 buc.
47,39 lei
1,58 RON/buc.