Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Ghivece de hârtie 4,5x5x4,5 cm, 30 buc.
47,39 lei
1,58 RON/buc.
Ghivece de hârtie 4,5 x 5 x 4,5, set de 5 buc.
26,36 lei
5,27 RON/buc.
Ghivece de hârtie 6 x 6 x 6, set de 5 buc.
19,98 lei 17,25 lei
3,45 RON/buc.
Tester de sol 2 în 1 - pH, fertilitate sol
43,25 lei
43,25 RON/buc.
Vermiculit pentru plante de ghiveci și grădinărit, 2 L
15,18 lei
7,59 RON/l
Cărbune activ din cocos 0,86 kg
40,90 lei
47,56 RON/kg
Argilă expandată pentru plante în ghivece, grădinărit și păduri în sticlă, 4-10 mm, 1L
9,60 lei
9,60 RON/l
Sistem automat de udare pentru plante în ghiveci
142,84 lei
142,84 RON/buc.
Argilă expandată pentru plante de ghiveci, grădinărit și păduri în sticlă 10–20 mm, 4L
18,95 lei
3,79 RON/l
Argilă expandată pentru plante de ghiveci, grădinărit și păduri în sticlă, 4-10 mm, 2L
12,58 lei
12,58 RON/buc.
Perlit pentru plante de ghiveci și grădinărit, 2L
10,39 lei
5,20 RON/l
Țăruș din oțel spiral 1,50m x 6mm
4,79 lei
4,79 RON/buc.
Țăruș din oțel acoperit cu PE 1,25m x 11mm
5,18 lei 4,01 lei
4,01 RON/buc.
Țăruș din oțel spiral 1m x 6mm
2,45 lei
2,45 RON/buc.
Bilă de irigare pentru plante, negru mat cu picior ceramic (în ambalaj) 400 ml
23,75 lei 21,42 lei
21,42 RON/buc.