Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Borcan TO 300ml cu imprimare - mix de fructe și capac fi66/4 - 6 buc.
17,90 lei 14,26 lei
2,38 RON/buc.
Borcan TO 300ml cu imprimare - mix de fructe și capac fi66/4 - 3 buc.
14,53 lei 13,75 lei
4,58 RON/buc.
Borcan TO 190ml cu capac colorat fi 53 - 8 buc.
21,03 lei
2,63 RON/buc.
Borcan TO 156 ml capac colorat fi 53/4 - 6 buc.
19,86 lei
3,31 RON/buc.
Frukta-Żel - pectină pentru gemuri și dulcețuri, 30 g
5,83 lei
194,33 RON/kg
Capac fi 66/4 fructe pe fundal alb - 10 buc.
7,38 lei 4,40 lei
0,44 RON/buc.
Borcan TO 40 ml cu capac colorat fi 43 - 10 buc.
27,38 lei 22,45 lei
2,25 RON/buc.
Borcan twist-off 30 ml cu capac colorat fi 43 - 10 buc.
22,97 lei 21,55 lei
2,16 RON/buc.
Borcan TO 150 ml Patru colțuri fi 53 capac - 6 buc.
28,43 lei
4,74 RON/buc.
Borcan TO 500 ml fi 82/6 - 8 buc.
17,39 lei
2,17 RON/buc.
Borcan TO 106 ml cu capac colorat fi 53 - 6 buc.
19,35 lei 17,25 lei
2,88 RON/buc.
Borcan TO 370 ml cu capac colorat fi82/6- 6 buc.
32,45 lei 25,83 lei
4,30 RON/buc.
Borcan twist-off 212 ml, fi 66 - 12 buc.
31,93 lei 24,53 lei
2,04 RON/buc.
Borcan TO 900 ml cu capac colorat fi82/6 - 6 buc.
21,42 lei
3,57 RON/buc.
Capac fi 66 carouri - 10 buc.
7,38 lei 6,48 lei
0,65 RON/buc.