Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Alungător solar pentru cârtițe – protecție eficientă și sigură, într-un mod uman, pentru grădina dumneavoastră, set de 4 bucăți.
71,42 lei
17,86 RON/buc.
Sârmă de grădină plată, acoperită cu PVC 50m x 2mm
8,69 lei
0,17 RON/m
Vermiculit pentru plante de ghiveci și grădinărit, 2 L
15,18 lei
7,59 RON/l
Suport pentru plante - grilaj de grădină îngustat 150 x 75cm
54,01 lei
54,01 RON/buc.
Suport pentru plante – grilaj de grădină 150 x 60cm
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Suport pentru plante - grilaj de grădină 150 x 45cm
34,01 lei
34,01 RON/buc.
Bețe de grădină Bioogród – oțel acoperit, 1,8 m, fi 11 mm, 10 buc.
66,23 lei 50,26 lei
5,03 RON/buc.
Bețe de grădină Bioogród – oțel acoperit, 1,5 m, fi 11 mm, 10 buc.
55,05 lei 45,32 lei
4,53 RON/buc.
Bețe de grădină Bioogród – oțel acoperit, 1,2 m, fi 11 mm, 10 buc.
42,84 lei 40,26 lei
4,03 RON/buc.
Bețe de grădină Bioogród – oțel acoperit, 0,75 m, fi 8 mm, 10 buc.
30,11 lei 22,45 lei
2,25 RON/buc.
Perlit pentru plante de ghiveci și grădinărit, 2L
10,39 lei
5,20 RON/l
Argilă expandată pentru plante de ghiveci, grădinărit și păduri în sticlă 10–20 mm, 4L
18,95 lei
3,79 RON/l
Argilă expandată pentru plante de ghiveci, grădinărit și păduri în sticlă, 4-10 mm, 2L
12,58 lei
12,58 RON/buc.
Alungător solar pentru cârtițe – protecție eficientă, sigură și umană pentru grădină, 1 buc.
21,94 lei
21,94 RON/buc.
Băț de oțel acoperit cu PE 1,5 m x 11 mm
6,61 lei 4,53 lei