Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Bile de irigare pentru plante, albe semitransparente cu dop, 400ml, 4 buc.
36,74 lei 34,53 lei
8,63 RON/buc.
Borcan TO 1,7L fi 100 - 6 buc.
54,28 lei 45,32 lei
7,55 RON/buc.
Bile de irigare, transparente, 400 ml, 4 buc.
40,50 lei 31,03 lei
7,76 RON/buc.
Bile de udare pentru plante, chihlimbar transparente, 400 ml, 4 buc.
40,50 lei 25,83 lei
6,46 RON/buc.
Bile de udare pentru plante, negre transparente, 400 ml, 4 buc.
Bile de udare pentru plante, verzi transparente, 400 ml, 4 buc.
Bile de irigare pentru plante, verzi transparente, 400 ml, 2 buc.
22,71 lei
11,36 RON/buc.
Bile de irigare pentru plante, transparente, 400 ml, 2 buc.
Bile de irigare pentru plante, negre mate, 400 ml, 4 buc.
23,62 lei 18,95 lei
4,74 RON/buc.
Bile de irigare pentru plante, chihlimbar transparente, 400 ml, 2 buc.
22,71 lei 16,36 lei
8,18 RON/buc.
Bile de irigare pentru plante, negre transparente, 400 ml, 2 buc.
Bile de irigare pentru plante, negre mate, 400 ml, 2 buc.
13,88 lei
6,94 RON/buc.
Set de brânzeturi
75,31 lei 66,23 lei
66,23 RON/buc.
Bile de irigare pentru plante, negre mate, cu dop, 400ml, 4 buc.
Brewkit Coopers Brew A IPA
116,87 lei
68,75 RON/kg