Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Etichete autocolante pentru condimente, rotunde, negre - 30 buc.
8,17 lei
0,27 RON/buc.
Etichete autoadezive model folk 85/55 mm - 20 buc.
14,01 lei 12,71 lei
0,64 RON/buc.
Etichete autoadezive model fructe 85/45 mm - 20 buc.
13,37 lei 11,81 lei
0,59 RON/buc.
Borcan twist off 150ml Patru colțuri fi 53 cu capac negru, 6 buc.
28,43 lei
4,74 RON/buc.
Borcan twist off 120ml - Patru colțuri fi 53 cu capac negru, 6 buc
25,96 lei 24,14 lei
4,02 RON/buc.
Borcan jos 330ml - cu capac colorat fi 82/6, 6 buc.
22,45 lei 19,73 lei
3,29 RON/buc.
Borcan jos 330ml - cu capac negru fi 82/6, 6 buc.
Borcan mic 200ml - cu capac auriu fi 82/6, 6buc.
21,02 lei 17,25 lei
2,88 RON/buc.
Borcan mic 200ml - cu capac negru fi 82/6, 6 buc.
Borcan TO 500 ml fi 82/6 - 8 buc.
17,39 lei
2,17 RON/buc.
Esență Gold cu aromă de Jamaica Rum pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Sticla Herbowa 500 ml cu dop tip ciupercuță, 1 bucată
8,17 RON/buc.
Borcan TO 900 ml cu capac colorat fi82/6 - 6 buc.
21,42 lei
3,57 RON/buc.
Borcan 4 L cu capac ø 100
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Borcan TO 1,7 L cu capac auriu fi 100/6, 1 buc.
10,12 lei
10,12 RON/buc.