Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Etichete pentru conserve 84mm/46mm autocolant 30buc.
5,57 lei 5,32 lei
0,18 RON/buc.
Etichete rotunde fi 66,5mm pentru capace/borcane - 20 buc
11,42 lei
0,57 RON/buc.
Etichete rotunde fi 50mm pentru capace/borcane - 20 buc
9,60 lei
0,48 RON/buc.
Etichete autocolante 60 x 90 mm pentru sticle, borcane fructe schiță - 20 buc.
14,01 lei 10,90 lei
0,55 RON/buc.
Etichete autocolante 60 x 90 mm pentru sticle, borcane, cadouri model floral - 20 buc.
Etichete autoadezive model folk 85/55 mm - 20 buc.
14,01 lei 12,71 lei
0,64 RON/buc.
Etichete autoadezive model fructe 85/45 mm - 20 buc.
13,37 lei 11,81 lei
0,59 RON/buc.
Borcan twist off 150ml Patru colțuri fi 53 cu capac negru, 6 buc.
28,43 lei
4,74 RON/buc.
Borcan twist off 120ml - Patru colțuri fi 53 cu capac negru, 6 buc
25,96 lei 24,14 lei
4,02 RON/buc.
Borcan TO 900 ml cu capac colorat fi82/6 - 6 buc.
21,42 lei
3,57 RON/buc.
Capac fi 66/4 fructe pe fundal alb - 10 buc.
7,38 lei 4,40 lei
0,44 RON/buc.
Capac fi 100 negru - 10 buc.
20,23 lei 13,10 lei
1,31 RON/buc.
Esență cu aromă de cafea 100 ml
36,74 lei 34,01 lei
340,10 RON/l
Borcan TO 1,7 L cu capac auriu fi 100/6, 1 buc.
10,12 lei
10,12 RON/buc.
Borcan 4 L cu capac ø 100
18,17 lei
18,17 RON/buc.