Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Etichete autocolante 60 x 90 mm pentru sticle, lichior, alcool, vodcă - 20 buc.
14,01 lei 10,39 lei
0,52 RON/buc.
Etichete autoadezive 60x90 mm pentru sticle, vodcă, albe, 20 buc.
11,29 lei 8,31 lei
0,42 RON/buc.
Etichete autoadezive 60x90 mm pentru sticle, vodcă, negre, 20 buc.
12,58 lei 10,39 lei
Etichete autoadezive 60x90 mm pentru sticle, vodcă, 3 modele 20 buc.
11,80 lei 8,31 lei
Etichete autoadezive 60x90 mm pentru sticle, vodcă, PRL, 20 buc.
14,01 lei 10,90 lei
0,55 RON/buc.
Etichete autocolante 60 x 90 mm pentru sticle, borcane fructe schiță - 20 buc.
Etichete autocolante 60 x 90 mm pentru sticle, borcane, cadouri model floral - 20 buc.
Sticlă pentru vin 0,75 L verde - pachet de 8 buc.
31,94 lei
3,99 RON/buc.
Sticlă Albă pentru vin 0,75 L - pachet 8 buc.
34,29 lei
4,29 RON/buc.
Esență Gold cu aromă de Jamaica Rum pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Esență cu aromă naturală de zmeură pentru 4 L - 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Esență cu aromă de alună pentru 4 L - 40 ml
Sticlă 500 ml Subțire, cu capac negru, pentru vodcă, 6 buc.
24,53 lei
4,09 RON/buc.
Esență cu aromă de cafea 100 ml
36,74 lei 34,01 lei
340,10 RON/l
Sticlă GLORIA 0,5 L, cu capac filetat auriu fi 28, 1 buc.
6,87 lei
6,87 RON/buc.