Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Esență cu gust de Amară Veche Poloneză pentru 4 L - 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Esență Apeorello Dolce pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
19,60 RON/buc.
Esență Jänek Majster pentru 4 L, 40 ml
490,00 RON/l
Set de 6 esențe - WHISK(E)Y 6x40 ml
80,51 lei
335,46 RON/l
Esență cu aromă de Bourbon pentru 4 L, 40 ml
Esență cu aromă de Whisky Apple - 40 ml, pentru 4 L
Esență cu aromă de Whiskey Honey pentru 4 L - 40 ml
Esență cu aromă de whisky și portocală pentru 4 L - 40 ml
19,59 lei 18,68 lei
467,00 RON/l
Set de 6 esențe - cocktail 6x40ml
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi – Multitropic, 126 g
21,03 lei
21,03 RON/buc.
VYPITO 12%, plic pentru 18 drinkuri - Mandarină, 126 g
Esență cu aromă de Tennessee Whiskey 2,5 L, pentru 250 L de băutură gata de consum
916,88 lei
366,75 RON/l
Esență Jänek Majster, 2,5 L pentru 250 L de băutură gata
Esență cu aromă de cocos, 2,5L, pentru 125L de băutură gata
706,49 lei
282,60 RON/l
Esență de pară, cu aromă naturală, 2,5L