Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Borcane TO Gurken 425 ml cu capac colorat fi 82/6 - 6 buc.
30,50 lei 27,65 lei
4,61 RON/buc.
Capac fi82/6 legume pe fundal negru - 10 buc.
9,85 lei 8,17 lei
0,82 RON/buc.
Capac fi 66/4 legume pe fundal negru - 10 buc.
7,38 lei 6,48 lei
0,65 RON/buc.
Capac fi 66/4 legume pe fundal alb - 10 buc.
7,38 lei 4,40 lei
0,44 RON/buc.
Borcan twist-off 212 ml, fi 66 - 12 buc.
31,93 lei 24,53 lei
2,04 RON/buc.
Capac fi 66/4 fețe de legume - 10 buc.
5,83 lei 3,77 lei
0,38 RON/buc.
Duo Grill Clasic pentru pește și legume - amestec de condimente 2 în 1, 2 x 12 g
5,83 lei 5,04 lei
210,00 RON/kg
Capac fi 82/6 fețe de legume - 10 buc.
5,18 lei
0,52 RON/buc.