Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Furtun horticol, cauciuc verde închis, 25 m x 3 mm
22,45 lei 14,79 lei
14,79 RON/buc.
Termometru culinar cu sondă wireless Bluetooth
322,06 lei
322,06 RON/buc.
Seră de grădină (din folie) 3x6x2 m
824,67 lei 741,56 lei
741,56 RON/buc.
Bețe de grădină Bioogród – oțel acoperit, 0,75 m, fi 8 mm, 10 buc.
30,11 lei 22,45 lei
2,25 RON/buc.
Bețe de grădină Bioogród – oțel acoperit, 1,8 m, fi 11 mm, 10 buc.
66,23 lei 50,26 lei
5,03 RON/buc.
Termometru de cameră, cu cristale lichide, pentru copii Ø 11cm
7,64 lei 3,62 lei
3,62 RON/buc.
Dispozitiv de respingere a jderilor și rozătoarelor pentru mașină (ultrasunete)
87,00 lei
87,00 RON/buc.
Bețe de grădină Bioogród – oțel acoperit, 1,2 m, fi 11 mm, 10 buc.
42,84 lei 40,26 lei
4,03 RON/buc.
Băț de oțel acoperit în formă de bambus, 180 cm x 11mm
8,16 lei 6,21 lei
6,21 RON/buc.
Seră de balcon cu 3 rafturi
93,49 lei 81,81 lei
81,81 RON/buc.
Borcan twist-off 500ml "Amforă Răsturnată" cu capac vișiniu fi 82/6, 6 buc.
25,83 lei
4,30 RON/buc.
Ceară pentru brânzeturi, 150 g
18,17 lei
121,13 RON/kg
Sârmă de grădină în înveliș moale 5m x 5mm
16,36 lei 14,53 lei
2,91 RON/m
Sârmă de grădină în înveliș moale 8m x 3mm
11,30 lei
1,41 RON/m
Sârmă de grădină plată, acoperită cu PVC 50m x 2mm
8,69 lei
0,17 RON/m