Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Piatră de presiune pentru butoaie, ceramică, fi 22 cm
72,71 lei
72,71 RON/buc.
Bătător / Pisălog pentru varză din lemn mare 100 cm
60,50 lei 58,82 lei
58,82 RON/buc.
Bătător / pisălog de varză din lemn 78 cm
42,58 lei 40,90 lei
40,90 RON/buc.
Borcan pentru copii twist off 212ml cu imprimeu și capac fi 66/4, 6 buc.
33,62 lei
5,60 RON/buc.
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi – Multitropic, 126 g
21,03 lei
21,03 RON/buc.
VYPITO 12%, plic pentru 18 cocktailuri – Mentă-Limetă, 126 g
VYPITO 12%, plic pentru 18 cocktailuri - Matcha-Caise, 126 g
VYPITO 12%, plic pentru 18 drinkuri – Fructul pasiunii-Piersică, 126 g
VYPITO 12%, plic pentru 18 cocktailuri - Portocală, 126 g
VYPITO 12%, plic pentru 18 drinkuri - Mandarină, 126 g
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi - Chillout ușor fructat, 126 g
17,78 lei
141,11 RON/kg
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi - Energy drink, 126 g
17,78 RON/buc.
Termometru culinar cu sondă wireless Bluetooth
322,06 lei
322,06 RON/buc.
MicroBerărie ECO 2
272,71 lei
272,71 RON/buc.
Cuburi din stejar francez, prăjite intens, aromatizate – Whisky, 20 g
18,17 lei
908,50 RON/kg