Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Tester pentru substrat 2-în-1 - pH, umiditate
36,74 lei
36,74 RON/buc.
Plasă pentru plante cățărătoare (3,2 x 1,2 m)
10,39 lei
10,39 RON/buc.
Germinator Verde Czuprynka cu semințe de ridiche
18,56 lei
18,56 RON/buc.
Vermiculit pentru plante de ghiveci și grădinărit, 2 L
15,18 lei
7,59 RON/l
Argilă expandată pentru plante de ghiveci, grădinărit și păduri în sticlă, 4-10 mm, 2L
12,58 lei
12,58 RON/buc.
Ghivece de hârtie 4,5 x 5 x 4,5, set de 5 buc.
26,36 lei
5,27 RON/buc.
Ghivece de hârtie 6 x 6 x 6, set de 5 buc.
19,98 lei 17,25 lei
3,45 RON/buc.
Plasă pentru plante cățărătoare: 2 x 20m
45,17 lei
45,17 RON/buc.
Plasă pentru plante cățărătoare, 1,8 x 5m
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Plasă pentru plante cățărătoare, 1,8 x 2,7m
11,03 lei
11,03 RON/buc.
Băț din oțel acoperit cu PE 1,75 m x 11 mm
6,87 lei 5,32 lei
5,32 RON/buc.
Băț de oțel acoperit cu PE 1,5 m x 11 mm
6,61 lei 4,53 lei
4,53 RON/buc.
Băț de oțel acoperit cu PE 1m x 8mm
4,01 lei 2,58 lei
2,58 RON/buc.
Băț de oțel acoperit cu PE 0,8m x 8mm
2,97 lei 2,06 lei
2,06 RON/buc.
Băț din oțel acoperit cu PE 0,6 m x 8 mm
2,33 lei 1,81 lei
1,81 RON/buc.