Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Set de 6 esențe - cocktail 6x40ml
80,51 lei
335,46 RON/l
Set de petrecere - Vypito Maracuja și piersică
61,81 lei
61,81 RON/buc.
Set de petrecere - Vypito Matcha și caisă
Set de petrecere - Vypito Portocală
VYPITO 12%, plic pentru 18 cocktailuri - Matcha-Caise, 126 g
21,03 lei
21,03 RON/buc.
VYPITO 12%, plic pentru 18 cocktailuri - Portocală, 126 g
Esență cu aromă de Tennessee Whiskey 2,5 L, pentru 250 L de băutură gata de consum
916,88 lei
366,75 RON/l
Esență cu aromă de Tennessee whiskey pentru 10 L - 100 ml
44,92 lei
449,20 RON/l
Esență cu gust de gutui, 2,5 L pentru 250 L de băutură gata de consum
706,49 lei
282,60 RON/l
Esență cu aromă de Piña Colada pentru 4 L - 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Esență cu aromă de struguri, 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Esență cu aromă de merișor pentru 4 L - 40 ml
Esență cu aromă de gutui pentru 4 L - 40 ml
17,00 RON/buc.
Esență Gold cu aromă de Jamaica Rum pentru 4 L, 40 ml
Butoi de sticlă 5 L, cu gura largă, dop, suport și robinet
131,17 lei
131,17 RON/buc.