Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Amestec clasic de ierburi și condimente pentru șuncă
9,59 lei 8,82 lei
294,00 RON/kg
Sticlă clasică pentru băuturi spirtoase 200 ml, cu capac auriu fi 28, 1 buc.
3,22 lei
3,22 RON/buc.
Distilator clasic Convex 30 L - 1 decantor
916,88 lei
916,88 RON/buc.
Distilator clasic Convex 18 L - 2 decantoare
850,65 lei
850,65 RON/buc.
Distilator clasic Convex 18 L - 1 decantor
785,71 lei 680,52 lei
680,52 RON/buc.
Duo Grill Clasic pentru pește și legume - amestec de condimente 2 în 1, 2 x 12 g
5,83 lei 5,04 lei
210,00 RON/kg
Capac fi 100 negru - 10 buc.
20,23 lei 13,10 lei
1,31 RON/buc.
Capac fi 100 auriu - 10 buc.
19,59 lei 12,71 lei
1,27 RON/buc.
Capac fi 100 bordo - 10 buc.
17,12 lei 14,01 lei
1,40 RON/buc.
Capac fi 100 alb - 10 buc.
Capac fi 82/6 auriu - 10 buc.
9,19 lei 7,25 lei
0,72 RON/buc.
Capac fi 66 auriu - 10 buc.
6,87 lei 5,83 lei
0,58 RON/buc.
Capac fi 66 bordo - 10 buc.
5,83 lei 3,62 lei
0,36 RON/buc.
Borcan TO 900 ml cu capac colorat fi82/6 - 6 buc.
21,42 lei
3,57 RON/buc.
Esență cu aromă de whisky pentru 10 L, 100 ml
43,62 lei
436,20 RON/l