Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Drojdii distilerie Turbo Koji, 50 g (fără fermentare!)
14,01 lei
280,20 RON/kg
Dop ciupercă din plută d 19 mm - 20 buc.
35,32 lei
1,77 RON/buc.
Dop ciupercă din plută d 19 mm - 5 buc.
12,97 lei
2,59 RON/buc.
Dop „ciupercă” fi19mm
2,45 lei
2,45 RON/buc.
Capac fi 66 ciuperci 2 - 10buc.
7,38 lei 4,40 lei
0,44 RON/buc.
Sticlă „Staromiejska” cu dop tip ciupercă, 500 ml, 1 buc.
7,65 lei
7,65 RON/buc.
Sticlă decorativă ICONA 500 ml, cu dop tip ciupercă, 1 bucată
9,19 lei
9,19 RON/buc.
Sticlă decorativă ICONA 250 ml, cu dop tip ciupercă, 1 bucată
6,21 lei
6,21 RON/buc.
Borcan TO 2 L, fi 82/6 cu capac colorat + clești
21,15 lei 16,36 lei
16,36 RON/buc.
Borcan 1,5 L, fi 82/6 cu capac colorat + clești
12,71 lei
12,71 RON/buc.
Borcan de sticlă 8 L, cu clești
41,94 lei
41,94 RON/buc.
Borcan TO 4 L și capac fi 100 cu mâner
20,77 lei
20,77 RON/buc.
Borcan 12 L cu capac din plastic
61,14 lei
61,14 RON/buc.
Borcan 8 L cu capac din plastic
52,84 lei 39,47 lei
39,47 RON/buc.
Borcan 3 L cu capac de plastic
27,64 lei 22,71 lei
22,71 RON/buc.