Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Presă cu cadru pentru fructe – cu coș metalic, capacitate 10L
785,71 lei
785,71 RON/buc.
Presă cu cadru pentru fructe – cu coș de lemn, capacitate 10L
680,52 lei
680,52 RON/buc.
Sticlă twist off 330 ml cu capac fi43 și imprimare colorată - 6 buc.
31,03 lei
5,17 RON/buc.
Pânză pentru brânză pătrată 50 x 50 cm, 2 buc.
17,51 lei 15,57 lei
7,79 RON/buc.
Pânză pentru brânză 36 x 32 x 45 cm, 5 buc.
20,51 lei
4,10 RON/buc.
Hidrometru rezistent la spargere cu eprubetă, interval de măsurare 10-50°Blg
35,44 lei 21,03 lei
21,03 RON/buc.
Bandă de grădină cu arici, verde, 15 mm x 5 m
21,02 lei 14,79 lei
14,79 RON/buc.
Umplutoare verticală premium 5 L
916,88 lei 727,26 lei
727,26 RON/buc.
Plasă de umbrire (80%, 140 g/m2) 1,5 x 5 m, grafit
85,70 lei
85,70 RON/buc.
Drojdie Turbo X-Pure 21,3%, 100 L
33,62 lei
93,39 RON/kg
Drojdie Turbo X-Pack 1,8 kg - profesională, pentru setări mari
131,17 lei
72,87 RON/kg
Brewkit Coopers Draught
98,69 lei
58,05 RON/kg
Drojdie uscată de panificație, 500g
34,01 lei
68,02 RON/kg
Drojdie uscată de panificație, 100g
10,77 lei
107,70 RON/kg
Esență cu aromă de rom pentru 4 L - 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l