Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Distilator HawkStill "Degete Reci" 60 L, cu coloană fi 60,3mm
1.946,75 lei
1946,75 RON/buc.
Distilator hawkSTILL Aabratek 2.0 60L cu izolație
2.020,78 lei
2020,78 RON/buc.
Distilator hawkSTILL Aabratek 2.0 60L WiFi
3.466,23 lei
3466,23 RON/buc.
Distilator hawkSTILL Degete Reci 2.3 PREMIUM (60 L, 60,3 mm)
2.206,49 lei
2206,49 RON/buc.
Distilator hawkSTILL Degete Reci 2.1 SMART (60 L, 60,3 mm)
2.076,62 lei
2076,62 RON/buc.
Cărbune activ din cocos 0,86 kg
40,90 lei
47,56 RON/kg
Cărbune activ de cocos 0,46 kg
25,70 lei
55,87 RON/kg
Activated Duo Carbon – amestec de cărbune activ mineral (din huilă) și din cocos, 1 kg, pentru 60 L
29,86 lei
29,86 RON/kg
Arcuri prismatice inoxidabile - 1 L
168,82 lei
168,82 RON/l
Arcuri prismatice inoxidabile - 0,5 L
88,30 lei
176,60 RON/l
Esență cu aromă de Highcastle Whisky pentru 2 L - 40 ml
18,17 lei
454,25 RON/l
Esență cu aromă de Tennessee Whiskey 2,5 L, pentru 250 L de băutură gata de consum
916,88 lei
366,75 RON/l
Esență cu aromă de Whisky Apple - 40 ml, pentru 4 L
19,60 lei
490,00 RON/l
Esență cu aromă de Tennessee Whiskey pentru 4 L - 40 ml
Esență cu aromă Wild Cherry Whiskey 40 ml