Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Sticlă TO pentru suc 750ml cu capac fi43 - 6 buc.
29,85 lei 28,43 lei
4,74 RON/buc.
Sticlă TO pentru suc 330 ml cu capac fi 43 - 6 buc.
20,90 lei
3,48 RON/buc.
Borcan pentru copii twist off 212ml cu imprimeu și capac fi 66/4, 6 buc.
33,62 lei
5,60 RON/buc.
Capac fi 82/6 Folk negru - 10 buc.
9,85 lei 8,17 lei
0,82 RON/buc.
Capac fi 66/4 negru Folk - 10 buc.
7,38 lei 6,48 lei
0,65 RON/buc.
Capac fi 66/4 fețe de legume - 10 buc.
5,83 lei 3,77 lei
0,38 RON/buc.
Capac fi82/6 legume pe fundal negru - 10 buc.
Capac fi 66/4 legume pe fundal negru - 10 buc.
Capac fi 66/4 fructe pe fundal alb - 10 buc.
7,38 lei 4,40 lei
0,44 RON/buc.
Capac fi 66/4 legume pe fundal alb - 10 buc.
Capac fi66 carouri scoțiene mix, 10 buc.
Capac fi 66/4 puncte mix - 10 buc.
Capac fi 43/4 negru - 10 buc
7,13 lei
0,71 RON/buc.
Capac fi 66/4 negru - 10 buc
Capac fi 53/4 negru - 10 buc
7,24 lei 5,96 lei
0,60 RON/buc.