Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Capace TO pentru borcane fi 63/4, negre, 10 buc.
9,07 lei 8,17 lei
0,82 RON/buc.
Borcan TO 1,7 L cu capac auriu fi 100/6, 1 buc.
10,12 lei
10,12 RON/buc.
Capac fi82/6 legume pe fundal negru - 10 buc.
9,85 lei 8,17 lei
Capac fi 82/6 Folk negru - 10 buc.
Capac fi 66/4 puncte mix - 10 buc.
5,83 lei 3,77 lei
0,38 RON/buc.
Capace twist-off fi82/6, model în carouri bej, set 10 buc.
8,17 lei
Capac twist-off cu imprimeu – model Miere 1, fi 82/6, 10 buc.
Capac fi 82/6 fructe pe fundal negru - 10 buc.
Capac fi 82/6 alb - 10 buc.
9,85 lei 7,78 lei
0,78 RON/buc.
Capac cu imprimeu - model Legume, fi 82/6, set 10 buc.
Capac cu imprimeu - model Fructe, fi 82/6, 10 buc.
Capac fi 66 fagure de miere - 10 buc.
5,83 lei 4,26 lei
0,43 RON/buc.
Capac fi 82/6 auriu - 10 buc.
9,19 lei 7,25 lei
0,72 RON/buc.
Capac fi 66/4 legume pe fundal negru - 10 buc.
7,38 lei 6,48 lei
0,65 RON/buc.
Capac fi 66/4 fructe - 10 buc.