Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Capace TO pentru borcane fi 63/4, negre, 10 buc.
9,07 lei 8,17 lei
0,82 RON/buc.
Borcan TO 40 ml cu capac colorat fi 43 - 10 buc.
27,38 lei 22,45 lei
2,25 RON/buc.
Borcan 10 L cu capac din plastic
63,49 lei 45,44 lei
45,44 RON/buc.
Capac fi 66 bordo - 10 buc.
5,83 lei 3,62 lei
0,36 RON/buc.
Capac fi 100 bordo - 10 buc.
17,12 lei 14,01 lei
1,40 RON/buc.
Capac fi 100 negru - 10 buc.
20,23 lei 13,10 lei
1,31 RON/buc.
Capac fi 66 carouri - 10 buc.
7,38 lei 6,48 lei
0,65 RON/buc.
Capac fi 53/4 negru - 10 buc
7,24 lei 5,96 lei
0,60 RON/buc.
Capac fi82/6 legume pe fundal negru - 10 buc.
9,85 lei 8,17 lei
Capac fi 82/6 Folk negru - 10 buc.
Capac fi 43/4 negru - 10 buc
7,13 lei
0,71 RON/buc.
Capac fi 66/4 negru - 10 buc
Capac fi 66/4 negru Folk - 10 buc.
Capac fi 66/4 legume pe fundal negru - 10 buc.
Capac fi 66/4 legume pe fundal alb - 10 buc.
7,38 lei 4,40 lei
0,44 RON/buc.