Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Sticlă tip ploscă 500 ml cu capac, imprimeu „Paște”, 1 bucată
8,69 lei
0,01 RON/buc.
Capac fi 66/4 legume pe fundal negru - 10 buc.
7,38 lei 6,48 lei
0,65 RON/buc.
Capac fi82/6 legume pe fundal negru - 10 buc.
9,85 lei 8,17 lei
0,82 RON/buc.
Capac fi 66/4 legume pe fundal alb - 10 buc.
7,38 lei 4,40 lei
0,44 RON/buc.
Borcan pentru tincturi 5L și capac cu mâner
23,75 lei
23,75 RON/buc.
Borcan de sticlă 8 L, cu clești
41,94 lei
41,94 RON/buc.
Capace pentru sticle fi28/18 - mix - 100 buc.
54,53 lei
0,55 RON/buc.
Capace termocontractabile cu perforație mix culori 100 buc.
36,20 lei 33,62 lei
0,34 RON/buc.
Capace cu perforație aurii fi 31mm 100buc.
35,44 lei 31,94 lei
0,32 RON/buc.
Capace cu perforație negre fi31mm 100buc.
Capace cu perforație roșii fi31mm 100buc.
Capace fi 26 mm - 100 buc.
16,61 lei
0,17 RON/buc.
Capac fi 100 bordo - 10 buc.
17,12 lei 14,01 lei
1,40 RON/buc.
Capac fi100 mix castraveți - 10buc.
20,23 lei 13,62 lei
1,36 RON/buc.
Capac fi 100 negru - 10 buc.
20,23 lei 13,10 lei
1,31 RON/buc.