Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Capac fi 82/6 Folk negru - 10 buc.
9,85 lei 8,17 lei
0,82 RON/buc.
Capac fi 66/4 negru Folk - 10 buc.
7,38 lei 6,48 lei
0,65 RON/buc.
Capace TO pentru borcane fi 63/4, negre, 10 buc.
9,07 lei 8,17 lei
Capac fi 66/4 fructe pe fundal negru - 10 buc.
Capac fi 100 negru - 10 buc.
20,23 lei 13,10 lei
1,31 RON/buc.
Capace cu perforație negre fi31mm 100buc.
35,44 lei 31,94 lei
0,32 RON/buc.
Capac fi 43/4 negru - 10 buc
7,13 lei
0,71 RON/buc.
Capac fi 66/4 negru - 10 buc
Capac fi 53/4 negru - 10 buc
7,24 lei 5,96 lei
0,60 RON/buc.
Capac fi82/6 legume pe fundal negru - 10 buc.
Capac fi 66/4 legume pe fundal negru - 10 buc.
Capac fi 82/6 fructe pe fundal negru - 10 buc.
Borcan Dulceață 230ml cu capac negru fi63/4 - 6buc
21,03 lei
3,51 RON/buc.
Borcan jos 330ml - cu capac negru fi 82/6, 6 buc.
22,45 lei 19,73 lei
3,29 RON/buc.
Borcan mic 200ml - cu capac negru fi 82/6, 6 buc.
21,02 lei 17,25 lei
2,88 RON/buc.