Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Capace fi 82/6, model în carouri – 10 buc.
9,85 lei 8,17 lei
0,82 RON/buc.
Capac fi 82/6 Folk negru - 10 buc.
Capac fi 82/6 Folk, 10 buc.
Capac fi 82/6 fructe pe fundal negru - 10 buc.
Capac fi 82/6 alb - 10 buc.
9,85 lei 7,78 lei
0,78 RON/buc.
Capac fi 82/6 auriu - 10 buc.
9,19 lei 7,25 lei
0,72 RON/buc.
Capac fi82/6 legume pe fundal negru - 10 buc.
Capace twist-off fi82/6, model în carouri bej, set 10 buc.
8,17 lei
Borcan simplu 545ml (fi 82) - cu capac negru, 6 buc.
33,10 lei
5,52 RON/buc.
Borcan Amfora 580 ml (fi 82) cu capac negru 6 buc.
35,32 lei 29,35 lei
4,89 RON/buc.
Borcan simplu 235 ml (fi82) cu capac negru 6 buc.
17,65 lei
2,94 RON/buc.
Borcan simplu 235 ml (fi82) cu capac bordo 6 buc.
23,75 lei 17,65 lei
Borcan jos 330ml - cu capac negru fi 82/6, 6 buc.
22,45 lei 19,73 lei
3,29 RON/buc.
Borcan mic 200ml - cu capac auriu fi 82/6, 6buc.
21,02 lei 17,25 lei
2,88 RON/buc.
Borcan mic 200ml - cu capac negru fi 82/6, 6 buc.