Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Capace TO pentru borcane fi 63/4, negre, 10 buc.
9,07 lei 8,17 lei
0,82 RON/buc.
Capac fi 43/4 negru - 10 buc
7,13 lei
0,71 RON/buc.
Capac fi 66/4 negru - 10 buc
7,38 lei 6,48 lei
0,65 RON/buc.
Capac fi 53/4 negru - 10 buc
7,24 lei 5,96 lei
0,60 RON/buc.
Borcan simplu 545ml (fi 82) - cu capac negru, 6 buc.
33,10 lei
5,52 RON/buc.
Sticlă Olimp 200 ml cu capac cu filet, 1 bucată
4,66 lei
4,66 RON/buc.
Borcan 10 L cu capac din plastic
63,49 lei 45,44 lei
45,44 RON/buc.
Borcan 5 L cu capac din plastic
36,09 lei 28,69 lei
28,69 RON/buc.
Borcan twist off 385ml cu capac negru fi 63, 6 buc.
18,17 lei
3,03 RON/buc.
Etichete rotunde fi 66,5mm pentru capace/borcane - 20 buc
11,42 lei
0,57 RON/buc.
Etichete rotunde fi 50mm pentru capace/borcane - 20 buc
9,60 lei
0,48 RON/buc.
Capace cu perforație negre fi31mm 100buc.
35,44 lei 31,94 lei
0,32 RON/buc.
Sticlă decorativă TYNKTURA 0,5 L, cu capac cu filet negru, lung, fi 28 mm, 1 bucată
7,13 RON/buc.
Capac twist-off cu imprimeu – model Miere 1, fi 82/6, 10 buc.
8,17 lei
Capac fi82/6 legume pe fundal negru - 10 buc.
9,85 lei 8,17 lei