Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Sticlă decorativă TYNKTURA 0,5 L, cu capac cu filet negru, lung, fi 28 mm, 1 bucată
7,13 lei
7,13 RON/buc.
Capace termocontractabile cu perforație mix culori 100 buc.
36,20 lei 33,62 lei
0,34 RON/buc.
Capace cu perforație aurii fi 31mm 100buc.
35,44 lei 31,94 lei
0,32 RON/buc.
Capace cu perforație roșii fi31mm 100buc.
Borcan twist off 385ml cu capac negru fi 63, 6 buc.
18,17 lei
3,03 RON/buc.
Sticlă TO pentru suc 750ml cu capac fi43 - 6 buc.
29,85 lei 28,43 lei
4,74 RON/buc.
Borcan TO 190ml cu capac colorat fi 53 - 8 buc.
21,03 lei
2,63 RON/buc.
Borcan TO 150 ml Patru colțuri fi 53 capac - 6 buc.
28,43 lei
Borcan twist-off 30 ml cu capac colorat fi 43 - 10 buc.
22,97 lei 21,55 lei
2,16 RON/buc.
Borcan TO 235 ml cu capac colorat fi82 - 6 buc.
17,65 lei
2,94 RON/buc.
Capac fi82/6 legume pe fundal negru - 10 buc.
9,85 lei 8,17 lei
0,82 RON/buc.
Capac fi 66/4 legume pe fundal negru - 10 buc.
7,38 lei 6,48 lei
0,65 RON/buc.
Capac fi 66/4 fructe pe fundal alb - 10 buc.
7,38 lei 4,40 lei
0,44 RON/buc.
Capac fi 66/4 legume pe fundal alb - 10 buc.
Borcan TO 425ml cu imprimeu „Deliciu de casă” și capac negru fi 82 - 3 buc.
23,49 lei 17,25 lei
5,75 RON/buc.