Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Capac cu imprimeu - model Legume, fi 82/6, set 10 buc.
8,17 lei
0,82 RON/buc.
Găleată alimentară cu capac 10 L - legume
28,03 lei 23,88 lei
23,88 RON/buc.
Capac fi 66/4 legume pe fundal negru - 10 buc.
7,38 lei 6,48 lei
0,65 RON/buc.
Capac fi 66/4 cu desene de ardei - 10 buc.
7,38 lei 4,40 lei
0,44 RON/buc.
Borcane TO Gurken 425 ml cu capac colorat fi 82/6 - 6 buc.
30,50 lei 27,65 lei
4,61 RON/buc.
Capac fi82/6 legume pe fundal negru - 10 buc.
9,85 lei 8,17 lei
Capac fi 66/4 legume pe fundal alb - 10 buc.
Capac fi 66/4 fețe de legume - 10 buc.
5,83 lei 3,77 lei
0,38 RON/buc.
Sticlă TO pentru suc 330 ml cu capac fi 43 - 6 buc.
20,90 lei
3,48 RON/buc.
Sticlă TO pentru suc 750ml cu capac fi43 - 6 buc.
29,85 lei 28,43 lei
4,74 RON/buc.
Borcan simplu 545ml (fi 82) - cu capac negru, 6 buc.
33,10 lei
5,52 RON/buc.
Borcan simplu 235 ml (fi82) cu capac bordo 6 buc.
23,75 lei 17,65 lei
2,94 RON/buc.
Borcan TO Amfora 580 ml cu capac colorat fi82/6-6buc.
35,32 lei 29,35 lei
4,89 RON/buc.
Borcan TO 370 ml cu capac colorat fi82/6- 6 buc.
32,45 lei 25,83 lei
4,30 RON/buc.
Borcan TO 900 ml cu capac colorat fi82/6 - 6 buc.
21,42 lei
3,57 RON/buc.