Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Borcan twist-off 3 L, clești și capac din plastic fi 100, cu mâner
19,85 lei 19,73 lei
19,73 RON/buc.
Recipient de sticlă 545 ml, cu capac pentru agățat
10,39 lei
10,39 RON/buc.
Capac twist-off cu imprimeu – model Miere 1, fi 82/6, 10 buc.
8,17 lei
0,82 RON/buc.
Capac cu imprimeu - model Legume, fi 82/6, set 10 buc.
Capac cu imprimeu - model Fructe, fi 82/6, 10 buc.
Germinator de borcan Twist-off cu semințe de ridiche
36,74 lei
36,74 RON/buc.
Capac fi 82/6 Folk negru - 10 buc.
9,85 lei 8,17 lei
Capac fi 66/4 negru Folk - 10 buc.
7,38 lei 6,48 lei
0,65 RON/buc.
Capac fi 66/4 fructe pe fundal negru - 10 buc.
Capac fi 66/4 fețe de legume - 10 buc.
5,83 lei 3,77 lei
0,38 RON/buc.
Capac fi 82/6 fructe pe fundal negru - 10 buc.
Germinator de borcan Twist-off + 5 pachete de semințe
40,77 lei
40,77 RON/buc.
Capac fi 66/4 legume pe fundal negru - 10 buc.
Capac fi 66/4 fructe - 10 buc.
5,83 lei 4,26 lei
0,43 RON/buc.
Capac fi 82/6 Folk, 10 buc.