Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Borcan twist off 150ml Patru colțuri fi 53 cu capac negru, 6 buc.
28,43 lei
4,74 RON/buc.
Borcan twist off 120ml - Patru colțuri fi 53 cu capac negru, 6 buc
25,96 lei 24,14 lei
4,02 RON/buc.
Borcan twist-off 500ml "Amforă Răsturnată" cu capac negru fi 82/6, 6 buc.
25,83 lei
4,30 RON/buc.
Borcan twist-off 500ml "Amfora Răsturnată" cu capac colorat fi 82/6, 6 buc.
Borcan rezistent la spargere, multifuncțional, cu capac negru, 8L
24,40 lei 22,97 lei
22,97 RON/buc.
Borcan multifuncțional, rezistent la spargere, cu capac negru, 5L
18,56 lei
18,56 RON/buc.
Borcan rezistent la spargere, multifuncțional, cu capac negru, 3L
17,90 lei 17,78 lei
17,78 RON/buc.
Recipient de sticlă 545 ml, cu capac pentru agățat
10,39 lei
10,39 RON/buc.
Recipient de sticlă 350 ml, cu capac pentru agățat
7,39 lei
7,39 RON/buc.
Recipient de sticlă 235 ml, cu capac pentru agățat
5,83 lei
5,83 RON/buc.
Capac fi 100 bordo - 10 buc.
17,12 lei 14,01 lei
1,40 RON/buc.
Capac fi 100 negru - 10 buc.
20,23 lei 13,10 lei
1,31 RON/buc.
Capac fi82/6 legume pe fundal negru - 10 buc.
9,85 lei 8,17 lei
0,82 RON/buc.
Capac fi 66/4 legume pe fundal negru - 10 buc.
7,38 lei 6,48 lei
0,65 RON/buc.
Capac fi 66/4 legume pe fundal alb - 10 buc.
7,38 lei 4,40 lei
0,44 RON/buc.