Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Dispozitiv de sertizare pentru capace fi 28
13,88 lei
13,88 RON/buc.
Capac convex 30 L pentru recipient din oțel
118,18 lei
118,18 RON/buc.
Capac convex 18L pentru recipient din oțel
107,78 lei
107,78 RON/buc.
Capac din plastic fi 100 twist-off cu orificiu și dop
10,77 lei
10,77 RON/buc.
Capac din plastic fi100 TO
9,19 lei
9,19 RON/buc.
Capac fi82/6 legume pe fundal negru - 10 buc.
9,85 lei 8,17 lei
0,82 RON/buc.
Capac fi 66/4 legume pe fundal negru - 10 buc.
7,38 lei 6,48 lei
0,65 RON/buc.
Capac fi 66/4 legume pe fundal alb - 10 buc.
7,38 lei 4,40 lei
0,44 RON/buc.
Capac fi66 carouri scoțiene mix, 10 buc.
5,83 lei 3,77 lei
0,38 RON/buc.
Borcan multifuncțional 18L cu capac
40,90 lei
40,90 RON/buc.
Borcan multifuncțional 12L cu capac
33,62 lei
33,62 RON/buc.
Recipient de sticlă 545 ml, cu capac pentru agățat
10,39 lei
10,39 RON/buc.
Recipient de sticlă 235 ml, cu capac pentru agățat
5,83 lei
5,83 RON/buc.
Damigeană Dama 5 L cu capac cu filet, dop și tub de fermentare – set 4 buc.
111,68 lei
27,92 RON/buc.
Sticlă 1 L de Masă cu capac fi28 - 4 buc.
28,04 lei
7,01 RON/buc.