Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Saci pentru murături - pentru butoi 130L - 3 buc.
18,82 lei
6,27 RON/buc.
Saci pentru murături - pentru butoi 240L - 3 buc.
24,53 lei
8,18 RON/buc.
Sac pentru murături - pentru butoi de 65 și 80L - 5 buc.
18,56 lei
3,71 RON/buc.
Butoi pentru murături 240 L albastru
389,58 lei 323,36 lei
323,36 RON/buc.
Bătător / Pisălog pentru varză din lemn mare 100 cm
60,50 lei 58,82 lei
58,82 RON/buc.
Bătător / pisălog de varză din lemn 78 cm
42,58 lei 40,90 lei
40,90 RON/buc.
Capac filetat pentru butoaie cu cerc de strângere 60 și 85 L, Ø 33,5 cm
31,16 lei
31,16 RON/buc.
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi – Multitropic, 126 g
21,03 lei
21,03 RON/buc.
VYPITO 12%, plic pentru 18 cocktailuri - Matcha-Caise, 126 g
VYPITO 12%, plic pentru 18 cocktailuri – Mentă-Limetă, 126 g
VYPITO 12%, plic pentru 18 drinkuri – Fructul pasiunii-Piersică, 126 g
VYPITO 12%, plic pentru 18 cocktailuri - Portocală, 126 g
VYPITO 12%, plic pentru 18 drinkuri - Mandarină, 126 g
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi - Chillout ușor fructat, 126 g
17,78 lei
141,11 RON/kg
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi - Energy drink, 126 g
17,78 RON/buc.