Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Borcan multifuncțional, rezistent la spargere, pentru murături + clești, 5L
26,61 lei
26,61 RON/buc.
Presă - sită pentru conserve, murături și oțet - pentru borcane fi 82
3,10 lei
3,10 RON/buc.
Presă - sită pentru conserve, murături și oțet - pentru borcane fi 82-66
2,34 lei
2,34 RON/buc.
Borcan de murat rezistent la spargere, 3 L
26,48 lei 25,57 lei
25,57 RON/buc.
Borcane TO Gurken 425 ml cu capac colorat fi 82/6 - 6 buc.
30,50 lei 27,65 lei
4,61 RON/buc.
Capac fi82/6 legume pe fundal negru - 10 buc.
9,85 lei 8,17 lei
0,82 RON/buc.
Capac fi 66/4 legume pe fundal negru - 10 buc.
7,38 lei 6,48 lei
0,65 RON/buc.
Capac fi 66/4 legume pe fundal alb - 10 buc.
7,38 lei 4,40 lei
0,44 RON/buc.
Borcan de sticlă 8 L, cu clești
41,94 lei
41,94 RON/buc.
Borcan 1,5 L, fi 82/6 cu capac colorat + clești
12,71 lei
12,71 RON/buc.
Borcan simplu 545ml (fi 82) - cu capac negru, 6 buc.
33,10 lei
5,52 RON/buc.
Borcan TO 1,7L fi 100 - 6 buc.
54,28 lei 45,32 lei
7,55 RON/buc.
Borcan TO 2 L, fi 82/6 cu capac colorat + clești
21,15 lei 16,36 lei
16,36 RON/buc.
Borcan 4 L cu capac ø 100
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Borcan TO 1,7 L cu capac auriu fi 100/6, 1 buc.
10,12 lei
10,12 RON/buc.