Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Borcan pentru copii twist off 212ml cu imprimeu și capac fi 66/4, 6 buc.
33,62 lei
5,60 RON/buc.
Set aparat de făcut iaurt și borcane pentru copii
193,49 lei
193,49 RON/buc.
Aparat pentru iaurt cu termostat, 9 borcane, 1,6 L
299,98 lei 249,34 lei
249,34 RON/buc.
Borcan TO 40 ml cu capac colorat fi 43 - 10 buc.
27,38 lei 22,45 lei
2,25 RON/buc.
Borcan TO 106 ml Amforă cu capac colorat fi 53 - 8 buc.
24,14 lei
3,02 RON/buc.
Borcan TO 1,7 L cu capac galben din plastic, cu mâner, fi 100, 1 buc.
12,71 lei
12,71 RON/buc.
Borcan 5 L cu capac din plastic
36,09 lei 28,69 lei
28,69 RON/buc.
Borcan 10 L cu capac din plastic
63,49 lei 45,44 lei
45,44 RON/buc.
Borcan incasabil 8L cu robinet și suport din lemn cu două fețe
63,49 lei 58,31 lei
58,31 RON/buc.
Borcan incasabil 5L cu robinet și suport din lemn, cu două fețe
56,48 lei
56,48 RON/buc.
Aparat de făcut iaurt cu termostat, 7 borcane, 1,3 L
158,43 lei
158,43 RON/buc.
Capac fi66 carouri scoțiene mix, 10 buc.
5,83 lei 3,77 lei
0,38 RON/buc.
Capac fi 66/4 puncte mix - 10 buc.
Cărbune activ de cocos 1 kg
38,16 lei
38,16 RON/kg
Cărbune activ de cocos 1 kg x 10 - set
341,55 lei
34,16 RON/kg