Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Borcan multifuncțional, rezistent la spargere, pentru murături + clești, 5L
26,61 lei
26,61 RON/buc.
Borcan de murat rezistent la spargere, 3 L
26,48 lei 25,57 lei
25,57 RON/buc.
Borcane TO Gurken 425 ml cu capac colorat fi 82/6 - 6 buc.
30,50 lei 27,65 lei
4,61 RON/buc.
Borcan twist-off 212 ml, fi 66 - 12 buc.
31,93 lei 24,53 lei
2,04 RON/buc.
Capac fi 66/4 cu desene de ardei - 10 buc.
7,38 lei 4,40 lei
0,44 RON/buc.
Argilă expandată pentru plante de ghiveci, grădinărit și păduri în sticlă 10–20 mm, 4L
18,95 lei
3,79 RON/l
Argilă expandată pentru plante în ghivece, grădinărit și păduri în sticlă, 4-10 mm, 1L
9,60 lei
9,60 RON/l
Argilă expandată pentru plante de ghiveci, grădinărit și păduri în sticlă, 4-10 mm, 2L
12,58 lei
12,58 RON/buc.
Capac fi82/6 legume pe fundal negru - 10 buc.
9,85 lei 8,17 lei
0,82 RON/buc.
Capac fi 66/4 legume pe fundal negru - 10 buc.
7,38 lei 6,48 lei
0,65 RON/buc.
Capac fi 66/4 legume pe fundal alb - 10 buc.
Pâlnie din plastic Kwadratura Koła, fi 52-85 mm
8,82 lei
8,82 RON/buc.
Capac fi 66/4 fețe de legume - 10 buc.
5,83 lei 3,77 lei
0,38 RON/buc.
Borcan pentru copii twist off 212ml cu imprimeu și capac fi 66/4, 6 buc.
33,62 lei
5,60 RON/buc.
Borcan incasabil, multifuncțional pentru fermentare, 8L
33,62 lei 31,81 lei
31,81 RON/buc.