Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Borcan incasabil 8L cu robinet și suport din lemn cu două fețe
63,49 lei 58,31 lei
58,31 RON/buc.
Borcan incasabil 5L cu robinet și suport din lemn, cu două fețe
56,48 lei
56,48 RON/buc.
Butoi de sticlă 3 L, cu gura largă, dop, suport și robinet
81,81 lei
81,81 RON/buc.
Butoi de sticlă 5 L, cu gura largă, dop, suport și robinet
131,17 lei
131,17 RON/buc.
Etichete autoadezive model fructe 85/45 mm - 20 buc.
13,37 lei 11,81 lei
0,59 RON/buc.
Argilă expandată pentru plante în ghivece, grădinărit și păduri în sticlă, 4-10 mm, 1L
9,60 lei
9,60 RON/l
Argilă expandată pentru plante de ghiveci, grădinărit și păduri în sticlă 10–20 mm, 4L
18,95 lei
3,79 RON/l
Argilă expandată pentru plante de ghiveci, grădinărit și păduri în sticlă, 4-10 mm, 2L
12,58 lei
12,58 RON/buc.
Capac fi82/6 legume pe fundal negru - 10 buc.
9,85 lei 8,17 lei
0,82 RON/buc.
Capac fi 66/4 legume pe fundal negru - 10 buc.
7,38 lei 6,48 lei
0,65 RON/buc.
Capac fi 66/4 fructe pe fundal alb - 10 buc.
7,38 lei 4,40 lei
0,44 RON/buc.
Capac fi 66/4 legume pe fundal alb - 10 buc.
Capac fi 82/6 fructe pe fundal negru - 10 buc.
Capac fi 66/4 fructe pe fundal negru - 10 buc.
Borcane TO Gurken 425 ml cu capac colorat fi 82/6 - 6 buc.
30,50 lei 27,65 lei
4,61 RON/buc.