Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Borcan TO 300ml cu imprimare - mix de fructe și capac fi66/4 - 6 buc.
17,90 lei 14,26 lei
2,38 RON/buc.
Borcan TO 300ml cu imprimare - mix de fructe și capac fi66/4 - 3 buc.
14,53 lei 13,75 lei
4,58 RON/buc.
Borcan pentru copii twist off 212ml cu imprimeu și capac fi 66/4, 6 buc.
33,62 lei
5,60 RON/buc.
Borcan TO 425ml cu imprimeu „Deliciu de casă” și capac negru fi 82 - 3 buc.
23,49 lei 17,25 lei
5,75 RON/buc.
Capac twist-off cu imprimeu – model Miere 1, fi 82/6, 10 buc.
8,17 lei
0,82 RON/buc.
Capac cu imprimeu - model Legume, fi 82/6, set 10 buc.
Capac cu imprimeu - model Fructe, fi 82/6, 10 buc.
Etichete rotunde fi 66,5mm pentru capace/borcane - 20 buc
11,42 lei
0,57 RON/buc.
Etichete rotunde fi 50mm pentru capace/borcane - 20 buc
9,60 lei
0,48 RON/buc.
Capac fi 66/4 cu desene de ardei - 10 buc.
7,38 lei 4,40 lei
0,44 RON/buc.
Capac fi 82/6 Folk negru - 10 buc.
9,85 lei 8,17 lei
Capac fi 66/4 negru Folk - 10 buc.
7,38 lei 6,48 lei
0,65 RON/buc.
Capac fi 66/4 fructe pe fundal alb - 10 buc.
Capac fi 66/4 fructe pe fundal negru - 10 buc.
Capac fi 66/4 legume pe fundal negru - 10 buc.