Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Borcan TO 900 ml cu capac colorat fi82/6 - 6 buc.
21,42 lei
3,57 RON/buc.
Borcan TO 900 ml cu capac auriu fi 82/6 - 6 buc.
21,03 lei
3,51 RON/buc.
Borcan TO 900ml fi82/6 - 8buc.
21,55 lei
2,69 RON/buc.
Cărbune activ de cocos 1 kg x 10 - set
341,55 lei
34,16 RON/kg
Cărbune activ de cocos 1 kg x 4 - set
142,84 lei
35,71 RON/kg
Cărbune activ de cocos 1 kg x 2 - set
71,42 lei
Cărbune activ de cocos 1 kg
38,16 lei
38,16 RON/kg
Cărbune activ din cocos 0,86 kg
40,90 lei
47,56 RON/kg
Cărbune activ de cocos 0,46 kg
25,70 lei
55,87 RON/kg
Borcan universal 18 L
103,88 lei 92,21 lei
92,21 RON/buc.
Borcan universal 15 L
77,91 lei
77,91 RON/buc.
Borcan 15 L cu capac din plastic
70,10 lei
70,10 RON/buc.
Borcan 12 L cu capac din plastic
61,14 lei
61,14 RON/buc.
Borcan incasabil 8L cu robinet și suport din lemn cu două fețe
63,49 lei 58,31 lei
58,31 RON/buc.
Borcan 3L - pachet fi100 - 6 buc.
79,22 lei 57,52 lei
9,59 RON/buc.