Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Borcan universal 18 L
103,88 lei 92,21 lei
92,21 RON/buc.
Borcan universal 15 L
77,91 lei
77,91 RON/buc.
Borcan TO 900 ml cu capac colorat fi82/6 - 6 buc.
21,42 lei
3,57 RON/buc.
Cărbune activ din cocos 0,86 kg
40,90 lei
47,56 RON/kg
Pâlnie pentru borcane/baloane 160/40mm
12,71 lei
12,71 RON/buc.
Cărbune activ de cocos 0,46 kg
25,70 lei
55,87 RON/kg
Set aparat de făcut iaurt și borcane pentru copii
193,49 lei
193,49 RON/buc.
Aparat pentru iaurt cu termostat, 9 borcane, 1,6 L
299,98 lei 249,34 lei
249,34 RON/buc.
Aparat de făcut iaurt cu termostat, 7 borcane, 1,3 L
158,43 lei
158,43 RON/buc.
Borcan Amfora 580 ml (fi 82) cu capac negru 6 buc.
35,32 lei 29,35 lei
4,89 RON/buc.
Borcan TO Amfora 580 ml cu capac colorat fi82/6-6buc.
Borcan TO 900 ml cu capac auriu fi 82/6 - 6 buc.
21,03 lei
3,51 RON/buc.
Tester de sol 2 în 1 - pH, fertilitate sol
43,25 lei
43,25 RON/buc.
Tester substrat 3 în 1 - pH, umiditate, insolație
40,64 lei
40,64 RON/buc.
Tester pentru substrat 2-în-1 - pH, umiditate
36,74 lei
36,74 RON/buc.