Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Bețe de grădină Bioogród – oțel acoperit, 1,8 m, fi 11 mm, 10 buc.
66,23 lei 50,26 lei
5,03 RON/buc.
Bețe de grădină Bioogród – oțel acoperit, 1,5 m, fi 11 mm, 10 buc.
55,05 lei 45,32 lei
4,53 RON/buc.
Bețe de grădină Bioogród – oțel acoperit, 1,2 m, fi 11 mm, 10 buc.
42,84 lei 40,26 lei
4,03 RON/buc.
Bețe de grădină Bioogród – oțel acoperit, 0,75 m, fi 8 mm, 10 buc.
30,11 lei 22,45 lei
2,25 RON/buc.
Băț de oțel acoperit în formă de bambus, 180 cm x 11mm
8,16 lei 6,21 lei
6,21 RON/buc.
Băț de oțel acoperit în formă de bambus, 150 cm x 11mm
7,77 lei 5,44 lei
5,44 RON/buc.
Băț din oțel acoperit cu PE 1,75 m x 11 mm
6,87 lei 5,32 lei
5,32 RON/buc.
Băț de oțel acoperit cu PE 1,5 m x 11 mm
6,61 lei 4,53 lei
Băț de oțel acoperit în formă de bambus, 90 cm x 8 mm
3,49 lei 2,97 lei
2,97 RON/buc.
Băț de oțel acoperit cu PE 1m x 8mm
4,01 lei 2,58 lei
2,58 RON/buc.
Băț de oțel acoperit cu PE 0,8m x 8mm
2,97 lei 2,06 lei
2,06 RON/buc.
Băț din oțel acoperit cu PE 0,6 m x 8 mm
2,33 lei 1,81 lei
1,81 RON/buc.
Bețe de grădină Bioogród – oțel acoperit, 0,9 m, fi 8 mm, 10 buc.
25,83 lei
Lac pentru dopuri 0,3 kg/6 bețe
41,42 lei
138,07 RON/kg