Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Țepi pentru păsări, pe bandă de plastic, 10 buc.
116,87 lei
11,69 RON/buc.
Țepi pentru păsări, pe bandă metalică, 10 buc.
114,27 lei
11,43 RON/buc.
Bandă de grădină cu arici, verde, 15 mm x 5 m
21,02 lei 14,79 lei
14,79 RON/buc.
Foarfecă de altoire cu bandă
27,90 lei 25,05 lei
25,05 RON/buc.
Termometru exterior cu cadru metalic (-50°C până la +50°C) 20cm
17,38 lei 14,53 lei
14,53 RON/buc.
Bandă pentru legarea plantelor PE 3 cm x 50 m
23,75 lei
0,47 RON/m
Bandă de iută 10 cm/5 m
15,05 lei 14,26 lei
2,85 RON/m
Bandă de iută 5 cm / 8 m
19,85 lei 13,62 lei
1,70 RON/m
Termometru cu cristale lichide (+16°C până la +30°C) 13cm
10,23 lei
10,23 RON/buc.
Termometru universal cu higrometru transparent, autoadeziv (-50°C până la +50°C)
12,71 lei 9,99 lei
9,99 RON/buc.
Bandă pentru legarea plantelor PVC, 1,2 cm x 40m
8,17 lei
8,17 RON/buc.
VSYPTO cu aromă Ice Tea Piersică, 100 g
23,88 lei
238,80 RON/kg
VSYPTO cu aromă de Ice Tea Piersică, 9 g
4,14 lei
460,00 RON/kg
VSYPTO cu aromă de pară, 3 g
2,34 lei
780,00 RON/kg
VSYPTO cu gust de Ice Tea Piersică, 3 g
2,06 lei
686,67 RON/kg