Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Esență cu aromă de vișinată, 2,5 L pentru 250 L de băutură gata
706,49 lei
282,60 RON/l
Esență cu gust de gutui, 2,5 L pentru 250 L de băutură gata de consum
Sticlă 500 ml pentru vodcă - 8 buc.
20,77 lei
2,60 RON/buc.
Esență cu aromă de lămâie și zmeură - 40 ml, pentru 4L
17,00 lei
17,00 RON/buc.
Sticlă pentru lichior 100 ml 6 buc. + 6 dopuri
35,96 lei 33,49 lei
5,58 RON/buc.
Sticlă Klasztorna 500 ml cu capac, imprimare „Moș Crăciun”, 1 buc.
8,69 lei
8,69 RON/buc.
Butoi de sticlă 3 L, cu gura largă, dop, suport și robinet
81,81 lei
81,81 RON/buc.
Sticlă 500 ml cu capac cu filet, inscripție „Cytrynówka”, 1 bucată
8,17 lei
8,17 RON/buc.
Vsypto Strugure - set 15x3g
28,56 lei
1,90 RON/buc.
Vsypto Mojito Grapefruit - set 15x9 g
51,94 lei
3,46 RON/buc.
Vsypto Pară - set 15x9 g
VSYPTO cu gust de struguri, 9 g
4,14 lei
460,00 RON/kg
VSYPTO cu aromă de mandarină, 3 g
2,34 lei
780,00 RON/kg
Sticlă 1 L de Masă cu capac fi28 - 4 buc.
28,04 lei
7,01 RON/buc.
Sticlă decorativă ICONA 500 ml, cu dop tip ciupercă, 1 bucată
9,19 lei
9,19 RON/buc.