Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi - Chillout ușor fructat, 126 g
17,78 lei
141,11 RON/kg
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi - Energy drink, 126 g
17,78 RON/buc.
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi – Multitropic, 126 g
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Esență cu aromă de Cireșe cu brandy, 40 ml - pentru 4 L
19,60 lei
490,00 RON/l
VYPITO 12%, plic pentru 18 cocktailuri – Mentă-Limetă, 126 g
Set de 6 esențe - cocktail 6x40ml
80,51 lei
335,46 RON/l
Esență Apeorello Dolce pentru 4 L, 40 ml
19,60 RON/buc.
VYPITO 12%, plic pentru 18 cocktailuri - Portocală, 126 g
Cuburi din stejar francez, prăjite intens, aromatizate – Whisky, 20 g
18,17 lei
908,50 RON/kg
Cuburi din stejar francez, puternic prăjite, aromatizate – Prună, 20 g
14,79 lei
739,50 RON/kg
Cuburi de stejar francez, puternic prăjite, aromatizate - Vișină, 20 g
Sticlă Căpitan 500 ml cu capac cu filet, 1 buc.
6,74 lei
6,74 RON/buc.
Sticlă Klasztorna 500 ml cu capac filetat, inscripție „Nalewka”, 1 buc.
8,69 lei
8,69 RON/buc.
VYPITO 12%, plic pentru 18 drinkuri - Mandarină, 126 g
Butoi de sticlă 3 L, cu gura largă, dop, suport și robinet
81,81 lei
81,81 RON/buc.