Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Esență cu aromă de cocos, 2,5L, pentru 125L de băutură gata
706,49 lei
282,60 RON/l
Esență cu aromă de cocos, pentru 5 L - 100 ml
36,74 lei
36,74 RON/buc.
Esență cu aromă de cocos pentru 2 L - 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Esență cu aromă de Piña Colada pentru 4 L - 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Coloană de filtrare din oțel inoxidabil, suspendată, cu accesorii și cărbune activ incluse
236,35 lei
236,35 RON/buc.
Set de 6 esențe - cocktail 6x40ml
80,51 lei
335,46 RON/l
Shaker Vsypto 600 ml - SHAKE IT!
19,73 lei
19,73 RON/buc.
Esență cu aromă de Tennessee Whiskey 2,5 L, pentru 250 L de băutură gata de consum
916,88 lei
366,75 RON/l
Esență cu gust de gutui, 2,5 L pentru 250 L de băutură gata de consum
Esență cu aromă de vișinată, 2,5 L pentru 250 L de băutură gata
Esență Gold cu aromă de Jamaica Rum pentru 4 L, 40 ml
Saturator pentru apă și băuturi + 10 cartușe
222,06 lei
222,06 RON/buc.
Esență cu aromă de Cireșe cu brandy, 40 ml - pentru 4 L
Esență Brandaxa cu aromă de brandy grecesc, 40 ml
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi - Chillout ușor fructat, 126 g
17,78 lei
141,11 RON/kg