Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Cuburi din stejar francez, prăjite intens, aromatizate – Whisky, 20 g
18,17 lei
908,50 RON/kg
Cuburi din stejar francez, puternic prăjite, aromatizate – Prună, 20 g
14,79 lei
739,50 RON/kg
Cuburi de stejar francez, puternic prăjite, aromatizate - Vișină, 20 g
Capac cu filet pentru sticle fi 28/18 mm - negru, 8 buc.
9,35 lei
1,17 RON/buc.
Distilator modular pentru aromatizarea distilatelor 30 L - fără încălzitor
838,96 lei
838,96 RON/buc.
Sticlă „Szafirowa” 700 ml cu capac, 1 buc.
7,25 lei
7,25 RON/buc.
Sticlă BELISSIMO 250 ml, cu dop din plută naturală, 1 buc.
6,21 lei
6,21 RON/buc.
Sticlă decorativă ICONA 500 ml, cu dop tip ciupercă, 1 bucată
9,19 lei
9,19 RON/buc.
Sticlă Klasztorna 500 ml cu capac cu filet, inscripție „Bimber”, 1 buc.
10,76 lei 8,69 lei
8,69 RON/buc.
Sticlă Klasztorna 500 ml cu capac filetat, inscripție „Nalewka”, 1 buc.
8,69 lei
Sticlă tip ploscă 500 ml cu capac și imprimeu „Fructe”, model 2
Sticlă tip ploscă 200 ml cu capac și inscripție „Cytrynówka”, model 2
5,44 lei
5,44 RON/buc.
Sticlă tip ploscă 200 ml cu capac filetat și imprimeu „Fructe”, model 2
Esență cu aromă de mango & maracuja pentru 5 L, 100 ml
36,74 lei
367,40 RON/l
Esență cu aromă de Piña Colada pentru 4 L - 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l