Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Cuburi de stejar francez, puternic prăjite, aromatizate - Vișină, 20 g
14,79 lei
739,50 RON/kg
Cuburi din stejar francez, prăjite intens, aromatizate – Whisky, 20 g
18,17 lei
908,50 RON/kg
Cuburi din stejar francez, puternic prăjite, aromatizate – Prună, 20 g
Sticlă decorativă ICONA 500 ml, cu dop tip ciupercă, 1 bucată
9,19 lei
9,19 RON/buc.
Sticlă Klasztorna 500 ml cu capac cu filet, inscripție „Bimber”, 1 buc.
10,76 lei 8,69 lei
8,69 RON/buc.
Capac cu filet pentru sticle fi 28/18 mm - negru, 8 buc.
9,35 lei
1,17 RON/buc.
Esență cu aromă de Tennessee Whiskey 2,5 L, pentru 250 L de băutură gata de consum
916,88 lei
366,75 RON/l
Sticlă tip ploscă 200 ml cu capac și inscripție „Cytrynówka”, model 2
5,44 lei
5,44 RON/buc.
Sticlă tip ploscă 200 ml cu capac filetat și imprimeu „Fructe”, model 2
Sticlă decorativă ICONA 250 ml, cu dop tip ciupercă, 1 bucată
6,21 lei
6,21 RON/buc.
Esență cu aromă de whisky pentru 10 L, 100 ml
43,62 lei
436,20 RON/l
Esență cu aromă de Bourbon pentru 4 L, 40 ml
19,60 lei
490,00 RON/l
Esență cu aromă de Whisky Apple - 40 ml, pentru 4 L
Esență cu aromă de Whisky Fire pentru 4 L, 40 ml
Esență cu aromă de whisky și portocală pentru 4 L - 40 ml
19,59 lei 18,68 lei
467,00 RON/l