Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Esență cu aromă de lămâie și zmeură - 40 ml, pentru 4L
17,00 lei
17,00 RON/buc.
Esență cu gust de stejar, cu aromă și extract naturale - 40 ml, pentru 4 L
18,17 lei
18,17 RON/buc.
Esență cu aromă de lămâie cu aromă naturală pentru 10 L - 100 ml
36,74 lei
367,40 RON/l
Set de 6 esențe - cocktail 6x40ml
80,51 lei
335,46 RON/l
Borcan multifuncțional 12L cu capac
33,62 lei
33,62 RON/buc.
Borcan rezistent la spargere, multifuncțional, cu capac negru, 10L
27,39 lei
27,39 RON/buc.
Borcan rezistent la spargere, multifuncțional, cu capac negru, 8L
24,40 lei 22,97 lei
22,97 RON/buc.
Set de 6 esențe - FRUCTAT 6x40 ml
75,31 lei
313,79 RON/l
Esență cu aromă de cocos, pentru 5 L - 100 ml
36,74 RON/buc.
Esență cu aromă de mango & maracuja pentru 5 L, 100 ml
Esență cu aromă de ciocolată 100 ml pentru 10 L
Esență cu aromă de Cireșe cu brandy, 40 ml - pentru 4 L
19,60 lei
490,00 RON/l
Esență cu aromă de mentă pentru 2 L - 40ml
425,00 RON/l
Esență cu aromă de cocos pentru 2 L - 40 ml
Esență de aromă - caramel pentru 0,5 L - 40 ml
14,14 lei
353,50 RON/l