Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Set pentru petrecere - Vypito Mentă și lime
61,81 lei
61,81 RON/buc.
Set pentru petrecere - Vypito Multitropic
Set pentru petrecere - Vypito Mandarynka
Alcoolmetru care nu se sparge cu eprubetă, domeniu de măsurare 20–98%
21,03 lei
21,03 RON/buc.
Esență cu gust de vișinată pentru 4 L - 40 ml
17,00 lei
425,00 RON/l
Esență cu aromă de Reserve Brandy, 40 ml, pentru 4 L
19,60 lei
19,60 RON/buc.
Esență cu aromă de prune pentru 4 L, 40 ml
17,00 RON/buc.
Saturator pentru apă și băuturi + 10 cartușe
222,06 lei
222,06 RON/buc.
Esență cu aromă de Tennessee whiskey pentru 10 L - 100 ml
44,92 lei
449,20 RON/l
Esență cu aromă de Tennessee Whiskey pentru 4 L - 40 ml
490,00 RON/l
Esență cu aromă de Tennessee Whiskey 2,5 L, pentru 250 L de băutură gata de consum
916,88 lei
366,75 RON/l
VYPITO 12%, plic pentru 18 cocktailuri - Portocală, 126 g
VYPITO 12%, plic pentru 18 băuturi – Multitropic, 126 g
VYPITO 12%, plic pentru 18 cocktailuri – Mentă-Limetă, 126 g
VYPITO 12%, plic pentru 18 drinkuri - Mandarină, 126 g