Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Alungător pentru jderi și rozătoare, pentru mașini și încăperi (ultrasunete + LED)
102,58 lei
102,58 RON/buc.
Șine cu țepi de alungare a păsărilor, decorative, albe - din material plastic, set de 6
54,53 lei
9,09 RON/buc.
Dispozitiv de alungare a păsărilor – spirale reflectorizante argintii, 6 bucăți
15,32 lei
2,55 RON/buc.
Dispozitiv de alungare a păsărilor - bandă reflectorizantă, 80 m
17,39 lei
17,39 RON/buc.
Dispozitiv electric de respingere a șoarecilor
32,18 lei 25,83 lei
25,83 RON/buc.
Alungător solar pentru cârtițe – protecție eficientă, sigură și umană pentru grădină, 1 buc.
21,94 lei
21,94 RON/buc.
Agățătoare reflectorizantă pentru speriat păsările - bufniță cu clopoței
14,79 lei
14,79 RON/buc.
Țepi pentru păsări, pe bandă de plastic, 10 buc.
116,87 lei
11,69 RON/buc.
Țepi pentru păsări, pe bandă metalică, 10 buc.
114,27 lei
11,43 RON/buc.
Repelent cu ultrasunete pentru furnici - pentru uz casnic
11,81 lei
11,81 RON/buc.
VLEYTO Mentă & Măr – esență aromatică cu arome naturale, 250 ml
43,49 lei
173,96 RON/l