Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Brewkit Coopers Australian Pale Ale
107,78 lei
63,40 RON/kg
Brewkit Coopers Dark Ale
98,68 lei 93,49 lei
54,99 RON/kg
Brewkit Coopers Real Ale
98,68 lei 79,81 lei
46,95 RON/kg
Dispozitiv de respingere a jderilor și rozătoarelor pentru mașină (ultrasunete)
87,00 lei
87,00 RON/buc.
Șine cu țepi de alungare a păsărilor, decorative, albe - din material plastic, set de 6
54,53 lei
9,09 RON/buc.
Dispozitiv de alungare a păsărilor - bandă reflectorizantă, 80 m
17,39 lei
17,39 RON/buc.
Sticlă Galon 40ml cu capac - 10 buc.
35,17 lei
3,52 RON/buc.
Sticlă Maluch 50 ml cu capac - 10 buc.
36,87 lei
3,69 RON/buc.
Set esențe Jänek Majster 40 ml + Przepalanka 40 ml
30,90 lei
30,90 RON/buc.
Borcan twist-off, gros 580ml cu capac auriu fi82/6, 6 buc.
18,17 lei
3,03 RON/buc.
Borcan TO 500 ml cu capac auriu fi82/6 - 6 buc.
19,72 lei 18,04 lei
3,01 RON/buc.
Agățătoare reflectorizantă pentru speriat păsările - bufniță cu clopoței
14,79 lei
14,79 RON/buc.
Capac cu imprimeu - model Legume, fi 82/6, set 10 buc.
8,17 lei
0,82 RON/buc.
Capac twist-off cu imprimeu – model Miere 1, fi 82/6, 10 buc.
Capac cu imprimeu - model Fructe, fi 82/6, 10 buc.