Produse lactate
Conservare
Panificație
Prepararea mezelurilor
Vinificație
Distilare
Fabricarea berii
Casă și grădină
Termometre
Cantitate pe pagină:
Sortare:
Esență cu aromă de lămâie și zmeură - 40 ml, pentru 4L
17,00 lei
17,00 RON/buc.
Butoi de sticlă 3 L, cu gura largă, dop, suport și robinet
81,81 lei
81,81 RON/buc.
Esență cu gust de gutui, 2,5 L pentru 250 L de băutură gata de consum
706,49 lei
282,60 RON/l
Esență cu aromă de vișinată, 2,5 L pentru 250 L de băutură gata
Sticlă Klasztorna 500 ml cu capac, imprimeu „Brad de Crăciun”, 1 buc.
8,69 lei
8,69 RON/buc.
Sticlă tip ploscă 200 ml cu capac cu filet, imprimare „Ou de Paște încondeiat”, 1 buc.
5,44 lei
0,01 RON/buc.
Sticlă tip ploscă 200 ml, cu capac cu filet, inscripția „Lichior de casă”, 1 buc.
5,44 RON/buc.
Sticlă 500 ml cu capac cu filet, inscripție „Cytrynówka”, 1 bucată
8,17 lei
8,17 RON/buc.
Borcan TO 40 ml cu capac colorat fi 43 - 10 buc.
27,38 lei 22,45 lei
2,25 RON/buc.
Sticlă Klasztorna 500 ml cu capac, imprimare „Moș Crăciun”, 1 buc.
Sticlă pentru lichior 100 ml 6 buc. + 6 dopuri
35,96 lei 33,49 lei
5,58 RON/buc.
Sticlă tip ploscă 500 ml cu capac, imprimeu „Paște”, 1 bucată
Sticlă Klasztorna 500 ml cu capac filetat, inscripție „Nalewka”, 1 buc.
Sticlă decorativă ICONA 500 ml, cu dop tip ciupercă, 1 bucată
9,19 lei
9,19 RON/buc.
Sticlă decorativă ICONA 250 ml, cu dop tip ciupercă, 1 bucată
6,21 lei
6,21 RON/buc.